[]

pc de wifi açılmama sorunu

Pc wifiyi açmıyor elle aç diyorum açıyor sanki ağ arıyormuş gibi aramaya başlıyor ama daha sonra kapatıyor kendi kendine,

sürücüyü güncelleştirmeyi de denedim ama olmuyor

bu problemi nasıl çözebilirim

internette aradım söylenenleri yaptım olmadı

pc toshiba 8-9 yıllık bilgisayar Windows 10 kullanıyorum

cumartesi akşamı pc güncelleme almıştı o zaman bırakmıştım güncellemeden sonra böyle oldu sistemi geri yüklesem faydası olur mu ?

 
Muhtemelen windows 10 ile uyumsuz bir sürücü yüklendi. Normalde bilgisayarın default u win7 ise olabiliyor öyle. Geri yüklemeyi deneyin bence.


  • Unde bach canim  (17.01.22 01:52:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.