[]

Hes kodu okutunca ne çıkıyor?

Mesela gösteri veya maça gittiğimizde görevliler hes kodunu okuduğunda cihazında hangi bilgilerimiz görülüyor?
Mesela yaş gözüküyor mu?
Tam olarak neler gözüküyor?


 
hayat eve sığarda durumuma bak orda ne yazıyorsa o.

ya da aynı uygulamadan hes kodu sorgulama kısmında kendi hes kodunu sorgula.
  • jelly bear  (16.01.22 02:10:38) 
Adres bilgisidir.


  • Erva  (16.01.22 02:26:14) 
göz ucuyla gördüğüm kadarıyla "risksiz" yazıyor ve isminizin ve soyadınızın yıldızlanmış hali gözüküyor. başka da bir şey görmüyorlar.

a**** y****
risksiz

gibi bir şey yazıyor. yaş ıvır zıvır yok görebildiğim kadarıyla.
  • syozkn  (16.01.22 02:28:33) 
hes uygulamasından kendiniz de okutup bakabilirsiniz


  • hadsafhada  (16.01.22 03:31:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.