[]

Hdmi girişi olan monitörü tv gibi kullanabilir miyiz

Kablonet var hdmi girişli onu düzgün bir şekilde kullamabilir myiiz monitörle?
 
hdmi'den çıkış veren herhangi bir tv izleme kutusunu bağlayıp kullanabilirsiniz.


  • kibritsuyu  (15.01.22 00:16:51) 
Ses konusunu çözdüğünüz anda tv zaten o (rf tuner hariç ki o da kalmadı gibi bişey zaten)

üzerinde hoparlörü varsa müthiş yoksa da bağlayacağınız cihazın analog çıkışından hoparlör ya da bluetooth hoparlör.
  • hedep  (15.01.22 01:19:36) 
hedep'in yazdığına ekleme yapacağım, cihazda ayrıca ses çıkışı yoksa, HDMI'dan gelen sesi ayıran ve ayrıca ses çıkışı ekleyen küçük aparatlar var. "HDMI ses ayırıcı" şeklinde yazarsanız çıkar.


  • burfak  (15.01.22 15:21:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.