[]

Kanser ve psikolog

Kanserle mucadele eden bir insana online psikolojik destek veren bildiginiz bir psikolog var mi?

Kanser hastasi genc birinin olmasini istemiyor, dolayisiyla yasi biraz daha buyuk biri olsa daha iyi olur.


 
Psikoonkolıji, bu alanda çalışanlar var, biraz araştırın, instagram’da gördüm ama hatırlamıyorum tam. Geçmiş olsun.


  • damba  (14.01.22 23:24:17) 
direkt isim önerim yok. psikoonkoloji alanında uzmanlar var, ben de instagramda gördüm ama kaydetmemiştim.

kanserle mücadele eden kişi kaç yaşında bilmiyorum ama yaşının büyük olması isteğini çok iyi anlıyorum. ben de olgun, benden en az 10 yaş büyük bir terapistle çalışmak istemiştim. geçmiş olsun.
  • ruh i tibbiye  (15.01.22 14:20:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.