[]

Kartal Sefaköy

Kartal köprüsünden sefaköy yeşilovaya en mantıklı ulaşım yolu nedir sizce? Marmaray tek vesait 2 buçuk saat. Metro metrobüs 2 saat sürüyor. Metrobüs kullanmak istemiyorum:(
 
Ben olsam metro metrobüs yapacağıma Marmaray'da otururum, müzik dinler, kitap okur, dizi izler giderim rahat rahat. Sabah kalabalığında gitmiyorsanız tabii.


  • kobuzchu kiz  (14.01.22 22:12:06) 
marmaray'dan yeşilova'ya takribi 20dk yürürsünüz. başlangıçta biraz zorlayacak yokuş da var. sigara falan içiyorsanız sağlam zorlar.


  • lazpalle  (15.01.22 10:08:00 ~ 10:08:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.