[]

yurtdışında telefon ve bankacılık

Merhaba,

bir süre yurt dısında olacağım da mobil bankacılık işleri falan nasıl olacak. Giriş yapabilecek miyim? Kredi, fturalar falan var ödenmesi gereken.


 
turkcell ise hattın kontorlü yap bir aylık yurtdışı tarifesi vardı en son telefonun yanında olduğu sürece her türlü girersin


  • sipsiyah  (14.01.22 21:11:26) 
ekstra bişey yapmana gerek yok. wifi olan yerde girersin.


  • buenosdias  (14.01.22 21:31:09) 
gelen sms'ler ıcın ucret alınmıyor. o sebepten extra bır sey yapmana gerek yok. ınternet olan her yerden girersın. hatta cogu uygulama sms de gondermıyor. uygulamaya bıldırım geliyor onay islemleri icin.


  • helenart  (14.01.22 23:28:02) 
SMS almanizin onunde herhangi bir engel yok. gelen sms ucreti diye bir sey de yok. tek onemli sey roaming'in acik olmasi.

ha bu arada belki istemeyecekler bile sms ama arada random sorabiliyor odeme yaparken (veya ip algiliyor filan bilmiyorum)

imza: 5 yildir yurtdisispor
  • supergirl  (15.01.22 01:34:37) 
sadece sms almak için ufak akıllı olmayan telefon götürün, türk hattını ona takın. diğer telefonunuza da yurt dışında aldığınız hattı takarsınız. genelde böyle yapılıyor.


  • kaset  (15.01.22 02:32:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.