[]

run flat lastiğe çivi batmış, tamir edilir mi?

run flat olduğu için tamir edilmeyebilir denildi ama ufacık bir çivi yüzüden tüm lastiği değiştirmem mi gerekiyor?
 
bazi firmalar runflati tamir etmiyor, degismesi gerekir diyorlar da bir civi icin komple lastik alacak degiliz. zaten runflat olayina kilim, siri pahali. ben yama yaptirip kullandim bircok kez sikinti yasamadim. runflat lastik zaten oyle birsey ki lastikten bir parca kopsa bile yine de araci yurutuyor.


  • cooperr  (14.01.22 20:40:26) 
benim rft lastiğime 3 kere çivi girdi. hepsinde yamandı çünkü dik girmişti. yanaktan yanlamasına girdiyse kurtuluş olmuyor. lastikçi söyler zaten yama olmaz diye.


  • false pretension  (14.01.22 20:45:23) 
İyi de Run Flat'ın mantığı lastik patlayınca yere çökmesin, yanaklar sert olduğu için lastikciye kadar gidebileyim değil mi?

Lastik patlar, sert yanak sayesinde yere çökmez lastik, lastikciye kadar gider tamir ettiririm, havayı basar devam ederim.

Bir kaç kez yaptırdım da, patlayınca çöpe atacaksam niye run flat alayım ki?
  • John Bloor  (15.01.22 09:25:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.