[]

Kuzey marmara otoyolu pahalı mi?

Navigasyon 5 levent ile Mall of Istanbul arasında bu ücretli yolu öneriyor. Kısa süreli git gel yapmak için fiyatı fahiş midir? Teşekkürler.
 
evet pahalıdır


  • reanarchy  (14.01.22 18:24:58) 
e-80'i mi kullanayım? Yol daha kısa ama 15-20 dakika daha uzun gösteriyor.


  • osssy  (14.01.22 18:27:26) 
Valla ben sik sik kullanıyorum kisa mesafe, cok fahiş olsaydi isyerinden bir sorgu sual olurdu simdiye kadar. Sirket arabasiyla geçiyorum cunku. Mutlaka sorarlardo niye cok geldi diye.


  • stavro  (14.01.22 23:13:32) 
Bahsettiğiniz güzergah 13 tl civarı olması lazım. 5 levent habibler 6 tl. Yılbaşından önceki fiyat.


  • hebanon  (14.01.22 23:48:53) 
11-12 lira olması lazım diyecektim ben de, 10 dk'dan fazla kısaltıyorsa giriyorum, yoksa değmez para vermeye.


  • John Bloor  (15.01.22 09:33:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.