[]

Ankarada Kahvaltı

Merhaba Arkadaşlar,
Bu haftasonu için kahvaltı mekanı önerebilir misiniz? 
Bahçeli Fabb's güzeldi.


  • plutongezegendegilmi  (14.01.22 17:45:18) 
Kahvaltı beklentisine göre değişir aslında mekan önerisi. Mesela, kahve ve porridge/tartine/kruvasan tarzı kahvaltılar seviyorsanız ekşi maya olabilir. bunların tartine ve tostları çok başarılı.

Diğer türlü, biraz daha serpmeye yakın kahvaltı için scarpetta denenebilir. Arcadiumun orada, umarım kapanmamıştır.
  • kojonotsuki  (14.01.22 18:21:23) 
Sıralı kebap
Beyoğlu halimbey

  • deadwampir  (14.01.22 18:32:52) 
4 kişiyseniz Marlinda, biraz pahalı olabilir ama iyidir.


  • marla is in my head  (14.01.22 20:27:55) 
kışın nasıldır bilmiyorum ama yazlık da bir öneri olabilir portakal ağacı hem ortam hem de doğal olduğu belirtilen ürünlerle güzel sayılabilecek bir yerdi.portakalagaci.com
Son zamanlarda gitmedim ama franchise'lardan Özsüt'ü beğeniyordum ben. Lorlu karadut reçeli mmmmmmhhh
eğer farklı bir şey olsun derseniz (nereye gidilse patates kızartması sosis falan geliyor nefret ediyorum) hatay sofrası hattena var. yöresel ürünler var.
ayrıca kojonotsuki +1

bir de son hali yine nasıldır bilmiyorum ve kışın çok uygun olmayabilir ama papazın bağı var örneğin.
  • sparkle kiddle  (14.01.22 21:49:39) 
Defne restoran aziziye mah.


  • cilekli krep  (14.01.22 23:33:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.