[]

Hangi çinko, hangi vitamin?

Selamlar,

Çinko hapı ve bitmek, bilmeyen yorgunluğum için de bir multivitamin almak istiyorum.

Ayrı ayrı ya da ikisi birden ben, kullandım düzgün dediğiniz önerilerinizi rica ediyorum.

 
doktor arkadaşımdan çinko istemiştim, zinco yazmıştı. kullanmadım ama fikir olması açısından söyliyeyim dedim. multivitaminlerden de hiç hayır görmedim hiçbirinden.

eidt: bahsettiğim zinco images.app.goo.gl
  • rose parks  (14.01.22 17:35:01 ~ 19:24:26) 
çinko pikolinat olsun.


  • alperz  (14.01.22 17:36:44) 
b12 için www.hepsiburada.com

d vitamini www.hepsiburada.com

c vitamini www.ilacweb.com

arada çinko içinde bundan içiyorum c + çinko

m.trendyol.com

tabi kan testi yapmakta fayda var. ama çoğu kişinin beslenmeden dolayı değerleri düşüktür. arada bir tahlil ile kontrol edip ara vermek gerebilir.

Edit:imla
  • ceketimi alip cikcam  (14.01.22 17:38:35 ~ 17:50:33) 
Zinc İngilizcesi zaten sanırım aynı şey.


  • nickimin hakkini veremedim  (14.01.22 17:43:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.