[]

takım elbise rengi erkek

siyah mı?
antrasit mi?
lacivert mi?

siyah çok klasik, antrasit biraz banal, lacivertte tam kullanmalık insan gibi bir izlenimi var bende.

 
lacivert favori rengim. siyahi dikkat çekilmeyecek yerlerde giyiyorum.


  • çih  (14.01.22 17:29:57) 
Siyah. Lacivertin "yeni siyah" olduğu dönemi geçtik. Herkesin var bir tane takımı artık. Mavi değil çünkü kıştayız. Antrasit... Neyse. Siyah devam.


  • nawar  (14.01.22 17:33:04) 
Antrasit kesinlikle degil. siyah ben de. sana cok klasik geliyo olabilir ama o yaka kesimlerine gore asiri degisiyo durusu


  • ala09  (14.01.22 17:40:27) 
Lacivert


  • gabe h coud  (14.01.22 17:49:02) 
Siyah


  • uvbray  (14.01.22 17:50:17) 
olay bence renk değil de takım elbisenin kesimi, tipi vs. O yüzden güzel kesim kaliteli bir takımda hem siyah hem lacivert olur. Zaten dolapta siyah varsa örneğin, yanına bir lacivert; lacivert varsa yanına bir siyah almak en mantıklısı.


  • kojonotsuki  (14.01.22 18:23:29) 
Antrasit takım, siyah gömlek, antrasit gri tonlarında kravat. Çok şık bir kombinasyon.


  • art pepper  (14.01.22 21:12:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.