[]

oyuncu/çalışma sandalyesi

çok sorulmuş eskiden de baktım ama eski linkler ya ölmüş ya fiyatları uçmuş. maksimum ~1000tl bandında oyuncu veya ofis koltuğu bakıyorum. işte yüksekliği ayarlansın, beli popoyu ağrıtmasın, geriye esnesin biraz, yazın terletmesin, tekerlekli olsun filan. günümün nerdeyse tamamı sandaylede geçiyor (evden çalışıyorum) çok çok iyi bi öneri olursa 1000 üserine de çıkabilirim ama bilemedim her şey çok pahalı :/
 
dostum ikinci el al letgo falan tarayıp. güzelce temizleyip kullanırsın. korkunç çünkü fiyatlar. 1000 tlye falan anca sıradan sandalyeleri alabiliyorsun artık.

ben de yeni baktığım için o fiyatlara hakikaten bir şey kalmadı bulamadım.

www.mediamarkt.com.tr

www.trendyol.com

aha şunlar falan var. birincisini bizzat gidip mağazada denedim. göt kısmı bence küçük. bacağımın ön kısmı hafif boşlukta kaldı. minyon biriysen belki olabilir. başka öyle aman aman bir eksiği yok ama yine de başlangıç seviyesi bir koltuk. ekstra bir şeyi yok yani.
  • syozkn  (14.01.22 00:55:49) 
@syozkn Eskişehir'deyim o yüzden letgo'dan pek bi şey çıkmıyor bakıyorum aylardır. bu fiyatlarda da türksit filan var ama dandik galiba onlar da o yüzden yanaşasım gelmiyor. Teşekkürler linkler için.


  • kozmosta bir nokta  (14.01.22 00:58:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.