Çalıştığınız yerde insanlar maske takıyor mu?

Ofisinizde/çalıştığınız yerde insanlar maske takıyor mu?
Ortak alanda kaç kişi çalışıyor, kaç kişi maske takıyor?

Benim cevabım;
Genellikle takılmıyor, 20 kişi çalışıyorsa 3-4 kişi takıyor.

Ofiste 10 kişi civarında çalışıyoruz ve genel olarak takmaya çalışıyoruz ama unuttuğumuz zamanlarda oluyor. ama masalarımız arasında bayağı mesafe var.

  • fernandoenes  (13.01.22 20:38:02)
herkes takıyor. yüzyüze gelineceği zaman özellikle birşey sorma vs gibi.

  • my pink  (13.01.22 20:41:20)
10 kişiyiz, hepimiz devamlı maskeliyiz. Ofiste yeme içmeyi de minimumda tutmaya çalışıyoruz.

  • fotrsapka  (13.01.22 21:01:51)
8 kisiyiz ben disinda genelde takiyorlar

  • ala09  (13.01.22 21:14:09)
50/50 takılıyor gibi gün içinde ama genel olarak mantıklı davranıyor insanlar. Birinin yanına gidip konuşacaklarsa maske takıyor herkes vs.

Bir de biz mühendisler zaten hibrite geçmiştik ama temizlik görevlisinden insan kaynaklarına herkesi de pandemi diye tekrar dönüşümlü çalışmaya aldılar 50% eve gönderdiler bu ay.
  • aguen  (13.01.22 21:26:13)
ofis normalde 40 kisilik, yaklasik 7-8 kisi duzenli ofise geliyor gerisi cogunlukla evden calisiyor. Ofiste dolanirken maske takmak zorunlu. Ofise girmek icin asi zorunlu. Kendi masanda otururken maske cikartabiliyorsun. Lokasyon yurtdisi.

  • cooperr  (13.01.22 21:40:19)
takılmıyor.

  • çih  (13.01.22 21:53:09)
Ofiste ayni anda 5 kisi oluyoruz korona basindan beri max.
Sirketimizde test merkezi var, mesaiden once hep test olup basliyoruz zaten. Koridorda, asansorde, kafeteryada maske takiyoruz hep.

  • kuehles blondes  (13.01.22 23:29:25)
Adliyede kimse takmıyor

  • Mistyimage  (13.01.22 23:44:21)
masadan kalktığımızda, yaklaştığımızda vs. takıyoruz, ortak alanlara gittğimizde (wc,çay ocağı vs.) takıyoruz. normalde kimse takmıyor. masaya oturduğumuz gibi çıkarıyoruz hatta. 5 kişiyiz ama geniş bir alan sayılabilir bizim ki ortalamaya göre. göt göte değiliz yani.

  • syozkn  (14.01.22 01:30:59)
Kendi ofisi olmayan herkes takıyor. Ofiste yalnizsan ya da çok cok az kişi varsa camlar açıksa takmiyor çoğu.

  • logisticsmanager  (14.01.22 01:47:53)
Açık ofiste 20 kişi civarı çalışıyor, hepsi takıyorlar. Kendi ofisleri olanlar da yanlarına birisi geldiğinde takıyor.

  • pispinti  (14.01.22 08:56:25)