[]

iphone sıfırlama

Selam arkadaşlar. Kız kardeşimin iphone 6 cihazı telefonu home tuşu ve kapama tuşu işe zorla açmaya başladığımızdan beri kilit kodunu kabul etmiyor. Defalarca denedik ve yüzde yüz koddan emin olmamıza rağmen kabul etmiyor. 1 saat bekleyeceğiz şimdi. Netten ingilizce araştırdımmda bu sorunu yaşayanlar varmış. Apple store hiç bir şekilde bir şey yapamayız demiş. Şimdi sıfırlamaya çalışsak hangi yoku denemeliyiz? Her hatalı girişte 1 saat bekletiyor cihaz. İcloud şifresi vs herşey tamam.
 
icloud sifresini biliyorsan telefonumu buldan telefonu sifirlayabilirsin. icindeki veriler silinir yedekli degillerse.

telefonumu bul aktif degilse su yontemler de ise yarar:
www.bankmycell.com
  • fakyoras  (13.01.22 17:46:20 ~ 17:47:01) 
Merhaba sorununuzu tam olarak anlayamadım. Şifreniz doğru olduğu halde kabul etmiyorsa cihazı itunes moduna sokarak geri yükle ve güncelle yapmanız gerekiyor. Bu genelde 10 kere hatalı password girildikten sonra olur. Bu işlemden sonra cihazınızın içerisindeki her şey silinir ve icloud yedeğiniz veya herhangi bir yedeğiniz yoksa geçmiş olsun demek anlamına geliyor.


  • aeroknight  (13.01.22 18:00:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.