[]

Kargoyla birkaç kilo tütün göndermenin cezası nedir

Koliye koyup göndersem kontrol ederler mi
 
bir düz adam olarak kim bilecek, paketle gitsin diyorum. hatta vakumlat hacmi de azalsın. atlete falan sar, açıklamaya tekstil yaz gönder. cezası varsa ve alırsan karışmam :)


  • Improbable  (13.01.22 16:23:56) 
ptt ile düzenli gönderen tanıyorum. bebek kıyafeti gönderiyorum diyordu.

buram buram kokmadığı sürece açıp da kontrol edeceklerini sanmam.
  • hooiken  (13.01.22 16:32:09) 
bizim tutuncu kargoluyor, bir kac kilo almadim hic ama.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (13.01.22 18:22:52) 
Burda da kargoluyorlar ama ara sıra yasak geliyor. Kuzen de direkt tütüncüden alıyordu kargo ile şimdi ben aynı tütüncüden alıp İstanbul'a yollayacağım


  • mezarkabul  (13.01.22 18:53:21) 
Şu an adıyaman çıkışında tüm kargolar disik disik ediliyor, kargo ile tütün taşımak yasaklandı. Bir çok tütüncü de adıyaman tütünü bulunmuyor.


  • delikedidilimiyedi  (13.01.22 19:05:53) 
Ben de Adıyaman'dan göndereceğim. Otobüsle göndersem nasıl olur


  • mezarkabul  (13.01.22 20:02:58) 
Tütün olarak değil ama sarılı olarak iki kez geldi bana. Elazığ'dan İzmir'e, 100'er paket. Kargoyla.
Garantisi yok ama iyi sarılıp paketlendiğinde sorun olmaz sanırım.

  • runagain  (14.01.22 08:23:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.