lenf bölgesinde beze-şişlik oluşması

ilki birkaç yıl önce çıkmıştı, büyümedi de küçülmedi de öyle yaşayıp gittik, doktor önemli bulmadı. şimdi aynı yerin bitişiğinde, ondan da küçük bir beze daha geldi elime. yenilerde bir üzüntü yaşadım, buna bağlıyorum, ilki de çok üzüntülü bir dönemimde oluşmuştu.

yeniden bir baktırsam mı? üzüntüye, strese bağlı bu bezelerin oluşması mümkün mü yoksa tesadüf mü?

Neredeyse herkeste var. Bende de var. Küçüklükten beri hemde. Zaman zaman küçülüyorlar kayboluyorlar sonra geri çıkıyorşar, sonra geri kayboluyorlar. Beslenmenize dikkat edip spor yapın. Doktor hap verir ama etkisi olmaz. Küçültür ama geçirmez.

  • dakota  (12.01.22 23:38:35)
Bende de oldu. Lab teknisyeni takip gerektirebilir diye raporladı, hekim baktı gerekmez dedi. İçine sinmiyorsa randevu alıp tekrar kontrol ettir, kafan rahat olur en azından.

  • e mice  (13.01.22 01:20:14)
sorması ayıp hangisi?

boyun, koltukaltı, bacak?

bunun sistemi şöyle oluyor, doktora gidersin arkadaşın dediği gibi ilaç verirler, o ilaçlarla geçen görmedim, sonra tekrar gidersin ya tekrar ilaç verir biyopsi ister ya da ikinci ilacı vermeden biyopsi ister, biyopsiye gidersin sıra gelene kadar yerine göre 1 ay sürebilir, peşinden de ortalama 2 ay gibi bi sürede sonucu gelir sonra tekrar gidersin.
  • killerbee  (13.01.22 02:04:24)
boyun-ense civarı

  • hakikatler bosluga bakan aynalar miydi  (13.01.22 08:18:00)
Hocam başka bir doktora daha görünün. Hastanede yatış yaparak tedavi olmuştum ben. 20 gün tedavi sonrası geçmişti.

  • ruhen hastayim ben  (13.01.22 08:58:20)