[]

evde mantar yetiştirme kiti alayım mı?

istridye mantarı çok seviyorum, fiyatları da uçtu gitti, 200 gramı 10 lira üstü, eskiden 400 gram olurdu en azından paketler. bu evde yetiştirme kitlerinden alsam kaç gram çıkarırım acaba toplam? deneyen varsa, tecrübelerini aktarırsa çok sevinirim.
 
Onlar öyle karlı olacak kadar büyümüyor maalesef. Daha çok görsellik amaçlılar.


  • inawen  (12.01.22 15:12:34) 
Semt pazarlarına bakın mantar için. Burada birisi istiridye mantarı getiriyor kilosu 25 lira.


  • inheritance  (12.01.22 18:25:24) 
koku yapar. rahatsızlık verebilir. riski alıyorsanız deneyebilirsiniz.


  • unique hint kumasi  (12.01.22 19:24:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.