[]

Hummel ayakkabılarda ciddi indirim mi var

Bana mı öyle geldi yoksa. 150 liraya spor ayakkabı var Trendyolda. Ayakkabı kaldı mı o fiyatlara ya, bir iki numara kalmıştır dedim ama birçok numara da var.
 
Ben de geçen aldım şunu: www.morhipo.com

fiyatı epey uygun ama hiç mi hiç rahat değil bu ayakkabı. Pek bir beklentiye girmemek lazım bu kadar ucuz ayakkabı için.
  • himmet dayi  (11.01.22 22:28:56) 
Hummel ayakkabilar hic rahat değil ve kalitesiz +++


  • westblack  (11.01.22 22:42:49) 
Hummel zaten ucuz ve kalitesiz bir marka bence sadece reklamı nasıl yapıldıysa insanlarda bir şekilde kaliteli algısı oluştu. Pazarlama başarısı sadece.


  • mg3929  (12.01.22 00:19:00) 
2-3 ayda ayakkabi eskiten ve sürekli yeni ayakkabi almak durumunda kalan biri olarak soyluyorum, bazi modelleri cok rahatsiz olabilir ama bazilari da en azindan benim icin gayet rahat, modelden modele farklilik gosteriyor, denemek lazim ve dayanıklılık açısından diger markalardan daha asagida degil, pek coguna gore daha uzun dayaniyor.


  •   (12.01.22 06:18:46) 
Hummel piyasadaki en kötü ve kalitesiz markalardan biri. O fiyatlar bile fazla.


  • limonlu eksi  (12.01.22 07:31:18) 
Hummel alacağına 90-100 liraya kadıköydeki çakma ayakkabılardan al daha rahat.


  • ayakkokususeveninsan  (12.01.22 14:25:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.