Sevgilinizi/eşinizi artık sevmediğinizi

ne zaman ve nasıl anladınız?

gözlerimi yüzünden kaçırdığım zaman. en azından son iki sevgilim de böyleydi. yüzüne bakmayacağım biriyle niye sevgili oldum, yokluktan sanırım, sosyal baskıdan. evli olmadığım için diğer seçeneği bilemem.

  • çih  (11.01.22 19:07:27)
Başta seviyorken sevginin bitmesinden bahsediyorum aslında @çih

  • abuzer  (11.01.22 19:10:29)
Buluşmaya giderken trafigi dusunup usenmeye başladığım zaman.

  • stavro  (11.01.22 19:19:17)
Öpülmekten rahatsız olduğumda.

  • ruhen hastayim ben  (11.01.22 19:25:40)
Buluşmak istemediğim ilk gün.

  • ismailond  (11.01.22 19:34:48)
tahammulum azaldiginda ve zorla konustugumu farkettigimde anladim. seste bi ton var hos gorunmeye calisan insan tonu, onu kaybetmistim

  • ala09  (11.01.22 20:34:26)
son iliskimde;

artik kendimi hicbir sekilde ifade edememeye, anlatamamaya baslamistim. cok cabaliyordum ve havanda su dover gibi hissediyordum.

sonra dokunmak, sarilmak istememeye basladim. ve son asamada onun dokunmasindan rahatsiz olmaya baslayinca emin oldum.
  • la lykia  (11.01.22 20:46:04)
Bir aksam o gün hiç aklıma gelmedigini farkettigimde.

  • encokbenisevinnolur  (11.01.22 21:55:20)
Ya keske aldattigini ogrensem, baska birinden cocugu ciksa falan da rahatca ayrilabilsem diye dusundugumu ve bundan hic uzulmeyecegimi fark ettigim zaman.

  • sopiro  (12.01.22 02:23:46)
@sopiro, ilişkinin başında yogun sevgi duyduğun biri miydi bu

  • abuzer  (12.01.22 06:07:40)
Evet, yani hatta sacma bir sekilde insan olarak sevdigim icin, iliskinin basinda da gayet sevdigim icin vs benim onu ayrilip da uzmemdense o bir sebep bulsa da anlasilir sekilde ayrilabilsek falan gibi bir mantik yuruttum herhalde. Bilemiyorum :)

  • sopiro  (12.01.22 06:10:16)
Pandemi oldu evlere kapandık ve hiç özlemediğimi fark ettim. Kapanma bitince ilk görüşmede ayrıldım.

  • rebecca  (12.01.22 14:05:58)