[]

Kafa dinleme tatili icin bu sartlara uygun nereyi önerirsiniz?

- 1 haftalik bir tatil, kardesimle gidicez. Subat-Mart gibi.

- Her türlü teknolojik aletten ve kalabaliktan uzak durucaz. Zaten amac da bu, biraz dopamin detoxu yapmak istiyoruz. Yanimiza telefon dahi almayacagiz (ya da kilitli bir kutuda tutacagiz sadece acil durum olursa kullanmak icin). Canimiz sikilmasin diye sadece 2-3 kitap. Canimiz da sikilabilir, sorun degil.

- Araba kullanmak istemiyorum, arabaya mecbur kalacagimiz bir yer olmamali.

- Doganin icinde olmak istiyorum. Kaldigimiz yerden cikip günde 5-6 saat disarda degisik yönlerde yürüyüs yapmak icin uygun bir ortam olsun.

- Günde iki ögün yemek yeterli, iyi bir kahvalti ve iyi bir aksam yemegi veren bir otel-pansiyon vs bulabilecegimiz bir yer olsun. Ya da cevresinde kaliteli saglikli restoranlar bulmanin kolay oldugu bir yer.

- Deniz ya da dag havasi farketmez, temiz hava olmasi kafi.

- Türkiye'nin her hangi bir noktasi olabilir, yine de Istanbul'dan ulasimin kolay olmasini tercih ederim.

- Bütcemiz sinirsiz degil ama bize iyi gelecekse parayi sorun etmeyiz.

Bu sartlara uygun nereyi önerirsiniz?

 
fethiye kabak koyunda sizi 4 5 gün tutacak yürüyüş rotaları mevcut. zaten likya yolunun bir durağı.

açık olan otelleri araştırmanız lazım.
  • poliamid  (11.01.22 19:06:08) 
Şıkları okudukça aklıma direk Kaş geldi. Bu mevsimde boştur, tam kafa dinlemelik. Merkezde bir otelde de kalırsanız yemek vs. her şeye araba ihtiyacı olmadan ulaşırsınız.


  • en bi orijinal  (11.01.22 21:36:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.