istanbul'da butik tatil önerisi

ben istanbul'da yaşayan biriyim. bi iki gunluk değişiklik yapasim var. iki hafta sonra tatile gireceğim. hem havalarin belirsizliginden hem de maddi anlamda sıkıntı olmasin diye şehir disini eliyorum direkt. tek basima konaklayacagim gun icinde etrafi gezecegim bi yer dusundum. arastirirken mesela şu tarz bi yer gozume çarpti.

www.parkpolonezkoyotel.com

hani hic gitmedigim bir yer. belki yaz icin daha uygun ama kis icin de neden masin diye dusundum. suslu puslu fotolarla guzel gozukuyor ama cok yorum yapilmamis fiyati da uygun gibi. o yuzden ne kadar memnun kalianacak bir yerdir emin degilim. bilginiz varsa yazarsaniz memnun olurum.

onun disinda bu tarz uygun fiyatli ve vakit gecirmesi hos yerler mekanlar konaklamalar olarak nereleri onerirsiniz istanbul'da?

böyle tek basima hem kafa dinleyesim var hem guzel vakit geciresim var. gittigim yer de icimi açan hos bir yer ve ayni zamanda pahali olmasin istiyorum. cok mu sey istiyorum ki:/

Park Polonezköy güzel bir otel. Bahçesi, kafesi, çimenleri vs. güzel ama tüm gün tek başına kalmak için ilginç bir seçim olur. Sıkılırsınız bence.
Bence mesela Şile merkezindeki herhangi bir airbnb, pansiyonda kalsanız daha güzel bir değişiklik olur.
Merkezde birkaç kafede oturur, limanda ve etrafında yürür, iki öğün de yemek yiyerek günü bitirirsiniz.

Bütçenizi bilmiyorum ama trene binip Eskişehir'e gitmek de güzel bir değişiklik olur. Hem yol çok uzun, yorucu ve pahalı değil hem de deneyimin bir parçası. Merkezde (Porsuk'a yakın yerlerde) veya Odunpazarı bölgesinden en uygun fiyatlı konaklama hangisiyse kalırsınız.
  • michael_knight  (11.01.22 18:57:54)
@michael_knight onerileriniz icin cok tesekkurler.

zaten sıkılmayayim diye duz bir otel aramiyorum o yuzden linktekine benzer konseptler daha iyi olur diye dusundum. konumuna tam bakmadim ama gunduz cevre civarda gezerim aksam ustu de takilirim bi sekilde hamam sauna kitap film kafa dinleme bi sekilde vakit gecer sanki.

ama tren oneriniz de cok hosuma gitti zsten tren yolculugu yapasim da var dogu ekspresine bile bakmistim. eskisehirdeki konaklamalari ve sile'yi de arastiracagim.
  • pikap  (11.01.22 19:19:22)