[]

İstanbul prosecco

Aperolüm var, aperol spritze dönüştürmek istiyorum ama prosecco göremiyorum tekellerde/marketlerde. En son eatalyde gördüm zorluda ama onun da fiyatı gereksiz yüksek geldi.

Nerden bulabilirim uygun fiyata nispeten kaliteli prosecco?


 
Dikilitaş'ta maça tekel var, oraya bi sorsana. Google'da telefonu vardır.


  • chicha_v2  (11.01.22 12:41:39) 
metro gross market ya da macrocenterlar denenebilir.


  • barankovan  (11.01.22 12:55:46) 
Kurtulustaki sarkuteriler olabilir


  • balpolen  (11.01.22 12:56:53) 
spritz yapmak için prosecco'ya bir kucak para vermeye hiç gerek yok derim. Zira prosecco açıldıktan sonra bekletebileceğin bir içki de değil. O yüzden tavsiyem pamukkale'nin köpüklü şarabını kullanman olur. Sava premium'un köpüklü şarabı her türlü iş görür. Tüm carefour'larda vardır sanırım.

Aperol de, prosecco da italyanlar için ucuz içki, öğleden sonra atıştırmalığı sınıfında. Ayırca şarap gibi karakteristik özelliklerini karışımlarda kaybedecek içkiler de değil. O yüzden spritz sadece ve sadece prosecco ile yapılır demek bence fazla katı bir yaklaşım olur. Evet spritz sadece aperolle yapılır ama prosecco uyarlanabilir bence.
  • thracia  (11.01.22 13:28:29 ~ 13:43:44) 
thracia +1
prosecco konusunda israrci degilsen alternatifler is gorur

  • 65 derece  (11.01.22 13:38:21) 
macrocenter'da var. aperol spritz'i beyaz şarap + maden suyuyla da yapabilirsin ama bence prosecco ile yaptığın kadar güzel olmuyor, yazık edersin aperol'a.


  • roket adam  (11.01.22 13:40:34) 
Prosecco benim bildigim şampanya'nin italyan hali. ucuz bir şampanya da is gorur.


  • buenosdias  (11.01.22 14:09:25) 
Kadıköy'de Rind'de bulabilirsin, Caferağa'da.


  • amelie poulain  (11.01.22 14:35:30) 
Valla az ölçek beyaz şarap ve soda ile yapıp içiyorum ben. Prosecco dünya para ve açıp tüketmen lazım hemen


  • bigcaptain  (11.01.22 16:12:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.