[]

covid testini özel hastanede ücretsiz yaptırabiliyor muyum?

yoksa sadece devlet hastanesinde mi ücretsiz? özelde ücretliyse fiyatı ne kadar, sabit mi? ayrıca randevu gerekmiyor değil mi?
 
özelde ücretsiz olmuyor. kardeşim 150 liraya yaptırdı yakın zamanda. randevuya gerek yok. sıra yoksa çok kısa sürüyor zaten.


  • genc irisi  (11.01.22 10:00:23) 
Ücretsiz yapmıyorlar, sağlam tamamlayıcı sağlık sigortan varsa belki ücretsiz yaparlar ama ben daha kapsayan görmedim.

Ücreti genellikle 250TL.
  • kimlanbu  (11.01.22 10:01:02) 
tüm devlet hastaneleri yapıyor mu peki, aciline mi gitmek lazım?


  • duyuru  (11.01.22 10:01:58) 
Özel hastanelerde maksimum belirlenen fiyat 250 TL. Kanun bu şekilde emrediyor.
Fakat bazı hastaneler test öncesi muayene olmayı şart koşmaya çalışıyor, onu da eklemiş oluyor masrafa. Ama muayene olmayacağım, sadece test olacağım diye ısrar ederseniz muayene edemezler.

Devlet hastanelerinde de acilde muayene oluyorsunuz, doktor belirtilerden şüphelenirse test yapmaya karar veriyor diye biliyorum. Sıralar biraz uzun oluyormuş, önceden öğrenebiliyorsanız daha sakin bir devlet hastanesine gitmeye çalışın.
Geçmiş olsun.
  • michael_knight  (11.01.22 10:06:21) 
Yurtdisi icinse her yerde ucretli. Semptom ya da suphe varsa en azindan devlet hastanesinde ucretsiz.


  • kuehles blondes  (11.01.22 10:21:43) 
@genc irisi : 150 liraya nerede oldunuz?


  • co2s2  (11.01.22 14:29:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.