Elektronik kursu? Tavsiyeler

Elim tornavida tutmaya musait az buçuk priz duy vs degiştirim. Istanbul da elektronik kursu buldum 32 saat. Temel elektronik kursu. Amacım hobi olarak elektronige başlamak.

Kurs konususunda ne dusunuyorsunuz? Kitap kurs baslangıc seti her turlu tavsiyeye acıgım. Gelmek istedigim nokta yavsak tamircinin abi anakart arızanlanmış yenisi takmak lazım demeden işi çözmek. Evet kolay degil ama youtube de gördugum anakart arizalarının %90 basit cozulebilir olaylar.

Hobi olarak başlamak ve devam ettirmek istiyorum. Tamirci dukkani acmak gibi derdim yok hobi olsun elimizden de birseyler gelsin istiyorum. Tikler gelecek...

benim bi önerim yok da istedikten sonra yapılmayacak şey yok. eminim çok güzel kaynaklar da bulursun.

  • killerbee  (10.01.22 23:21:01)
Bir tamirci sayesinde temel elektronik öğreneceksen hazır elin değmişken biraz daha hırsla işi Arduino ve PIC programlamaya kadar ilerletmelisin.

  • Erva  (10.01.22 23:21:28)