[]

Mardin'de uygun fiyatlı konak önerisi

Dara konakta kalmıştık ve beğenmiştik ama biraz fazla geldi fiyatı, iki kişilik oda 340 civarında. Başka nereyi önerirsiniz biraz daha uygun fiyata?
 
Ben izala'dan memnun kalmistim dandik kahvaltisina ragmen o bile simdi 900 olmus. biraz otel fiyatlari da yukselmis daha uyguna bulur musunuz iki kisi pek emin degilim. ayrica bolgenin guvenliligini goz onunde bulundurmanizi oneririm. mardin&antepte daha bugun bakindim da antepte dort ay once 300₺ kaldigim oda 600+ gordum buna istinaden soylemek istedim


  • ala09  (10.01.22 21:40:57) 
İşim gereği çok sık otelde kalıyorum. İki kişi için 340 tl çok iyi. Beğenmişsiniz de. Hiç macera aramayın.


  • etna  (10.01.22 21:46:56) 
Öğretmen evi var çok pistir ama ucuz. Biz hiç memnun kalmadık.


  • dakota  (11.01.22 00:12:29) 
340 gerçekten çok uygun. Günlük 500den aşağı neredeyse otel yok zaten. Maridin, Feyruz güzel oteller ama fiyatlar yüksek.


  • zaxurani  (11.01.22 00:34:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.