[]

şifreleri değiştirmeli miyiz? (whatsapp ve facebook)

şifreleri değiştirin demişler ama neden olduğunu anlamadım: www.gazeteduvar.com.tr

değiştirelim mi? bir de, whatsapp şifresi nereden değişiyor ki, ben hiç şifre girdiğimi hatırlamıyorum.


 
whatsapp'a sifreyle girilmiyor.

bugun mu dun mu ne esime de geldi google'dan bildirim, ifsa olmus sifrelerinizi degistirin diye. herhalde ondan dolayi haber yaptilar. have i been pwned diye bir site vardi ordan bakabilirsin ifsa olan sifrelere veya apple telefonundaki kayitli sifrelerin ifsa olup olmadigini soyluyor.

en iyisi iki faktorlu koruma, telefona sms gelmesi vs.
  • fakyoras  (10.01.22 21:12:12 ~ 21:12:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.