[]

İran'da bisiklet turu

Merhaba,
Temmuz ayında fabrikanın kapanmasını fırsat bilip birkaç günlük bir İran bisiklet turu yapmayı düşünüyorum.
Süre en fazla altı gün olur. Kendi bisikletimi götürmeyi düşünüyorum.

Daha önce ülkeler arası bisiklet sürmüşlüğüm var ama tüm organizasyon profesyonelce düşünülmüştü ve otellerde kalmıştık.

Daha önce hiç çadırda kalmadım ve böyle doğada ekstrem bir iş yapmadım.

Bu türde bir şeyi deneyimleyen birilerinden yardım almayı istiyorum.
Hem İran rotası, hem kendi başına bir ülkede bisikletle dolaşmak konularında.

Olabilirse grup olarak gidilmesi olasılığını da düşünüyorum.

Teşekkürler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.