[]

İs yerinde yağlanan saça çözüm

Merhabalar. Cilt ve sac tipim asiri yagli. Gün sonunda berbat bir şekilde kafama yapışıyor saclarim. Kuru sampuanlar asiri pahalilasmis, başka bir oneriniz var mi?
 
zeytinyağlı ya da defneli sabun.


  • onemoremile  (10.01.22 11:14:01) 
Saçlarınızı her gün yıkıyorsanız yağlanması çok normal. 4 günde 1 yıkayın yağlanması geçecektir.


  • sta  (10.01.22 11:15:48) 
elini saçına sürme. farkında bile olmadan saçınla oynuyor olabilirsin. özellikle odaklandığında ne yaptığının farkına var. arada saçımla mı oynuyorum diye bi dönüp kendine bak mesela bugün.


  • gabe h coud  (10.01.22 11:30:04) 
Pudra o yağlı görüntüyü giderebilir, bazen daha beter de yapabiliyor.

Rossmann'da kuru şampuanlar biraz daha ucuz olabilir, hangi markayı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama.
  • hair freak  (10.01.22 11:52:07) 
Gün içerisinde yağlanması normal değil cilt doktoruna gittiniz mi? Yağlanmayı azaltan salisilik asit içeren şampuanlar var. Böyle bir şey önerebilir.


  • jazzabel  (10.01.22 11:59:42) 
Pudra önerisine katılmakla birlikte şöyle inovatif bir fikrim var: Ben sizin yerinizde olsaydım (ki Roaccutane tedavisinden önce tam olarak öyleydim ve tedavi bittikten sonra yine hayatıma o şekilde devam etmem olası) ucuz maliyetli olması için büyük boy bebek pudrası alırdım; ama o çok beyaz olduğu için eğer saçlarınız koyu renk ise yedirmesi ve dağıtması zor olacaktır. Pudranın kapağını açıp içine bir miktar (miktarı artık saç renginize göre siz ayarlarsınız) kahve tonlarında bronzer/far tarzı bir toz üründen içine ufalayıp karıştırırdım. Böylece saç renginizle kaynaşır ve beyaz kalıntıyı dağıtayım diye ellerken saçlarınızı tekrar yağlandırmamış olursunuz.


  • jane jones  (10.01.22 13:11:16 ~ 13:14:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.