[]

ev interneti sinyal güçlendirici olarak ne almalı?

xiaomi wifi pro var 140 tl civarı
tp-link-tl-wa854re 190 tl civarı

evde kablonet kullanıyorum, en arka odada sadece zayıf ve kopmalar oluyor.

bu ufak problemi giderir mi bunlar?

kullanıp da memnun olduğunuz var mı p/f oranı yüksek bir model?

 
seninle aynı durumdaydım kablonet kullanıyorum sorunumu xiaomi wifi pro ile fazlasıyla çözdüm :)


  • biseysorucam  (10.01.22 08:48:50) 
Aynı durumdaydım fakat ben powerline kullanıyorum. Özellikle oyun oynuyorsanız ms kaybı olmadan istediğiniz odaya taşıyabiliyorsunuz interneti. Üstelik bunu elektrik hattınız üzerinden yapıyor. Eviniz çok eski değilse elektrik hattınızda kopmalar yoksa tavsiye ederim.


  • gorkemgoksu  (10.01.22 10:16:47) 
merhaba, apartmanda ortak internet kullanılıyor. xiaomi hayatımı kurtardı resmen ilaç gibi geldi.


  • yonge and bloor  (10.01.22 11:14:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.