Yatak tavsiyesi (fıtık)

Merhaba

Esimin hem bel hem de boynunda fitik var.

3 yil kadar once hälsa aldik lanet olsun verdigim paraya.
Apple gibi full marketing fahis fiyat dusuk performans..

Esimin bu saglik durumunu goz onunde bulundurunca hangi yatagi tavsiye edersiniz?
Visco oneriliyor sanirim direkt marka model verseniz tadindan yenmez

tempur ve yatsan tavsiye etmem. aynı şekilde; para? para ver, rahatlık? noö sana rahatlık. aldığım güne nalet olsun.

yataş'a gidip her modeli deneyin. pahalı yataklardan çok daha iyi olduğuna emin oldum. daha önce yataş'tan aldığım yataklar çok iyiydi. daha pahalı daha iyidir dedim ben de senin gibi, pişman oldum.
  • gabe h coud  (09.01.22 22:30:03)
idas mira-coil
eger ustteki rahat ettirmiyorsa 32 dansite sert sunger (evet sunger, rahat ederseniz disina bir kilif diktirirsiniz) www.isbironline.com

fitikta viskodan uzak durmanizi tavsiye ederim.
  • darkrocq  (10.01.22 01:07:22 ~ 02:30:15)
İdas, İsbir, Yatas bence de. Bende hafif bel fitigi esimde de boyun fitigi var. Boyun fitigi icin dogru yastik kullanmaniz lazim. Biz idas kullaniyoruz, oldukca da memnunuz. Ama gidin deneyin, ay ayip olur demeden en az 10 dakika yatin uzerinde. Biz ayni magazaya 2 kere gittik. Adam bizii “yatin siz burda, uzun uzun yatin ama yatak onemli” diyerek birakti gitti. Acele etmeyin, acele ettirenden de almayin.

  • 65 derece  (10.01.22 02:21:59)
4 senedir fıtıkla sınanan biri olarak söyleyebilirim ki visko almanızı öneren kimse onun önerdiği şeylerden uzak durun.

Yarı ortapedik çok sert olmayan ama yumuşak asla olmayan bir yetek skalasından seçin derim. Yastık konusu hakkında fikrim yok.

Ben anam babam yaylı yatak üzerine yarı ortapedik ped aldım onun üzerine de baya battaniye koyup üzerine çarşaf geriyorum. yatıyorum. 2 senedir ağzım sızım yok.
  • denizmaniaherif  (10.01.22 09:05:16)
Nokta atışı yapıyorum: İşbir ViscoStar Comfort

www.isbiryatak.com
  • jane jones  (10.01.22 13:17:46)
Visco yatak bende bel ve boyun ağrısı yapıyor.

  • hair freak  (10.01.22 13:20:45)