bulması zor bir şarkıyı arıyorum

dün bir mekana girdim yemek siparişi için. çok güzel bir şarkı çalıyordu. mest oldum dinlerken. hatta sözlerini kaydedeyim unutmamak icin dedim ama sonra da ben bu sarkiyi hayatta unutmam deyip not almaktan vazgeçtim.

şimdi aklıma tek bir kelimesi bile gelmiyor. yine de birkaç detay vereyim belki buluruz:(

ben şarki radyodan çaliyor sanmistim. o sarki bitince bir ara kafami cevirdim tv açikti. trt muzik kanalinda kutsi'nin biz bize sarkilar adli bir programi vardi. orada mi caldi emin degilim ama en buyuk ip ucu bu simdilik. programi youtubeda aradim bir sey cikmadi. trt muzik kanalindan dunku bolumu izleyeyim dedim eski programlari izleme secenegi yok sanirim. solist kadındı:/

Neredeyse hiç bilgi vermemişsiniz :)))

Melodiyi hatırlıyorsanız ses kaydında mırıldanıp paylaşsanız belki bir şeye benzetenler olur.
  • kucukne  (08.01.22 21:56:31)
@kucukne bahsettigim programin dunku bolumunu belki bi sekilde bulabiliriz diye umut ettim ama. belki ulasabilen olur

  • pikap  (08.01.22 22:01:18)
dünkü programda kadın solist vardı fakat mfö bölümüymüş dün akşamki yani muhtemelen mfö şarkısı dinlediniz

bölüm adı; Biz Bize Şarkılar Bölüm 2
Kutsi ve arkadaşlarıyla "Biz Bize Şarkılar..." Bu bölümde; MFÖ şarkıları...
  • oldz  (08.01.22 22:49:38 ~ 22:50:05)
@oldz o kadar mutlu oldum ki cok tesekkur ederim. yalnizlik omur boyu imiş sarkim.

  • pikap  (08.01.22 23:22:08)