[]

ios için ödeme hatırlatıcı aplikasyon

ayın belirli zamanlarında yapılan standart ödemeleri hatırlatıcı bir aplikasyon arıyorum. örneğin her ayın 10 unda site aidati 8 in şu bankanın kredi kartı 18 inde diğer bankanın kredi kartı 25 inde şu kredi ödemesi gibi gibi.

var mı kullanıp da memnun olduğunuz?

genel hatırlatma programlarına baktım ama çok karışık geldi. alışveriş listesi todo list tarzı şeyler hep. bana daha basit ve işlevsel bir app lazım.

 
Ben Google Calendar kullaniyorum bu tarz hatirlaticilar icin.


  • sertac akin  (08.01.22 12:03:27) 
iOS’un kendi hatırlatıcısı ya da takvimi fazlasıyla yeterli.


  • orient blue  (08.01.22 12:10:05) 
Kredi kartlarım ve tüm faturalar otomatik ödemede. Kredi ödemesi, ev kirası gibi sabit ödemeler için yapı kredinin düzenli ödeme talimatını kullanıyorum. Rutin olmayan ve otomatik ödenemeyen şeyler için "hey siri, her ayın 10'unda fatura ödemesini hatırlat" derseniz otomatik anımsatıcı oluşturur.

Anımsatıcının tekrar mekanizması da oldukça iyi. İki haftada bir salı günleri gibi bir şey de olabiliyor mesela.
  • himmet dayi  (08.01.22 13:49:06) 
ios'un kendi hatırlatıcısını kullanıyorum ben de. ödemeler diye ayrı bi todo list oluşturdum her ay aynı tarihte tekrar edecek şekilde hatırlatıyor bana, gayet pratik.


  • roket adam  (08.01.22 14:24:32) 
hey siri bana her ayın ilk günü şunu hatırlat demen yeterli olmuyor mu.


  • kelepir  (08.01.22 15:58:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.