[]

Kedi tuvaleti kaç litre olur

Ortalama olarak soruyorum, hep cm vermişler ama litre olarak ifade etmemişler satış sitelerinde.
 
10 litrelik kumdan yaklasik 7 litresini kullaniyoruz tek seferde ama bizim kedi biraz iri bir cins. Demek ki normal kedi icin 5-6 litre yeterli.


  • sertac akin  (07.01.22 18:02:12) 
Kaç litre olur değil de kaç litre alır dersen bence bir rahat 15-20 civarı alır çünkü 10 litrelik kum tam doldurmuyor.

Litre olarak genel hacim hesaplamak istersen de cm türünden ölçüleri çarpıp 1000'e böl.
  • prole  (07.01.22 18:12:18) 
15-20 litre alacağını düşünüyorum ben de. kapalı büyük tuvaletlerden kullanıyorum iki irice tekir için, 10 litrelik paket kum haznesinin yarısını belki dolduruyor.


  • gkhncnzdgn  (07.01.22 19:33:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.