Yakın zamanda PCR yaptıran oldu mu?

Arkadaşlar PCR yaptırdım dün 22:00’de hala sonucum çıkmadı, çıkması lazım çünkü yarın mülakatım var. Acaba gece çıkmış olur mu? Eskiden hemen çıkardı :((

Barkodunuz varsa hes'e düşmesini beklemeden hastane sisteminden laboratuvar sonuçlarına bakabilirsiniz.

  • ?  (06.01.22 23:03:16)
iki gün önce akşam 20-21 sularında test'i yaptırdım. sonuç ne zaman çıkar diye üstüne basa basa sordum 12 saat içinde dediler
gece 01.00 civarı çıkmıştı.

  • qxgviper  (06.01.22 23:07:09)
@? Süpersiniz bakayım, devlet hastanesi umarım vardır

@qxgviper yani yaklaşık 27 saat sonra mı?
  • kırmızıayakkabılıgargamel  (06.01.22 23:14:52)
Bakamadım maalesef

  • kırmızıayakkabılıgargamel  (07.01.22 00:01:13)
ben özel hastanede yaptırdım. 6-7 saat içinde sisteme düşer, size de mail gelir dediler. gelmedi. hastaneyi aradım sonuç çıktı mı diye. çıkmış size mail gelmiş olması lazım dedi. gelmemişti. tekrar yönlendiriyorum dedi bu sefer geldi.

hes'e ondan çok sonra işlendi testim. sistemde tıkanıklık olabiliyor yani. belki birileri o düğmeye basmayı unutuyor, belki sisteme girmeyi vs. telefonla arayabileceğiniz bir yer varsa arayın.
  • syozkn  (07.01.22 00:04:04)
Ben geçen hafta akşam 22.30'da devlet hastanesinde yaptırdım, sabah 6 gibi HES uygulamasında sonuç görünüyordu.

Arkadaş iki gün önce gece 12 civarı şehir hastanesinde yaptırdı, ertesi gün 14.00 civarı HES uygulamasında sonuç göründü.
  • anatomik  (07.01.22 00:38:24)
2 hafta önce devlet hastanesinde yaptırdım istanbul 17.00 yaptırdım 23.00 gibi çıkmıştı

  • esinikaybetmiscorap.  (07.01.22 00:38:53)
iki gün önce 22.00'de devlet araştırma hastanesinde yaptırdım gündüz 14.00 gibi enabiz'da görünüyordu

  • engelbert humperdinck  (07.01.22 01:24:36)
O zaman benimkinde bi sorun var gibi, hala da girişi yapılmamış. Elimde sadece beni teste gönderirken verdikleri kod var, o kodu nereye koyacağım bilmiyorum. Hastanede de kaydım çıkmıyor.

  • kırmızıayakkabılıgargamel  (07.01.22 01:27:10)
ben devlet hastenesinde sabah 9.30da teste girdim. gece 12den sonra sonuç çıkmıştı.

verdikleri 10 haneli barkod kodu mu ?

Denemediyseniz şuradan deneyin

enabiz.gov.tr

E nabıza düşmeden önce bu sitede, sonuc bekleniyor laba ulaştı diye pdf oluşmuştu.
  • ceketimi alip cikcam  (07.01.22 09:47:54)
özel hastanede 20.30 gibi yaptırdım gece 1 gibi mesajla bildirildi. bana barkod falan vermediler hastane sisteminden sorgulatabiliyordum

  • joehigashi  (07.01.22 12:14:44)