ankara'da akşam yemeği için şık bir mekan?

evlilik teklifi için Ankara'daki kız arkadaşımın yanına gideceğim. akşam yemeği sırasında teklif etmeyi düşünüyorum. güzel bir mekan önerinize açığım. mekanın fiyatı önemli değil :P tabi bir memur maaşı masaya bırakmazsam mutlu olurum şimdiden teşekkürler :D

benceeeeeere luigi's cok tatli ama bazen servisinden memnun kalmayanlar oluyor. o açidan bilemedim yine de $ik mekan

  • ala09  (06.01.22 21:37:02)
luigi's çok şık ama servis berbat. la gioia'yı öneririm.

  • theseachange  (06.01.22 22:15:47)
Atakule big chefs’e götürdü benimki riske girmemek için herhalde. Güzeldi. Ama luigi de güzel öneririm ben de.

  • Hallegadola  (06.01.22 22:25:29)
Merak edip luigiye baktim. Pizza 800 tl diyor. Dogru mu?

  • geçerkenugradım  (06.01.22 22:38:19)
gülçimen aspava. emek'teki.

bakın kalıbımı basıyorum buradaki bütün önerilerden daha iyi hizmet alırsınız önden gidip haber verirseniz durumu.
  • floydian  (07.01.22 00:19:16)
Atakule’deki Para da güzel bir yer, azıcık karanlık olsa da. Luigi’s’de doğum günü yapmaya kalktık içine ettiler o yüzden sevemiylrum orayı. 1 arada ve louise’e de bakabilirsiniz. manzara yok ama ortamları hoş gelebilir.

  • inanna  (07.01.22 02:14:23)
Luigi's bence evlilik teklifi etmek için fazla kalabalık ve çoğu yemeği de fazla lezzetli değil, sadece kokteylleri güzel.

No4'te birçok evlilik teklifi gördüm. Fiyatlar çok uçuk değil, önceden haber verirseniz ilgilenirler, masal gül falan koyuyorlar. Ben aile tanışması/nişan yemeğimi buranın özel odasında yapmıştım. Herkes hizmetten ve yemeklerden çok memnun kalmıştı. Ara ara gittiğimiz ve sorun yaşamadığımız bir yer. İç mekan güzel fotoğraf veriyor ama dışa bakan taraf halı saha manzarası görüyor, bu eksi puan bana göre.

Para gastroteka artık yok maalesef, menüsü ve adı değişti. O nedenle yeni hali nasıldır bilmiyorum.

JW steakhouse'da yemek yiyip, sonrasında Skye vue teras barda teklif edebilirsiniz (Bu seçenek en pahalısı).

Şarap şömine seviyorsanız Attendo vino olabilir ama önceden konuşun şömine yanı ve evlilik teklifi için.

Yenilerden Vento Italiano Ristorante olabilir.

Yine aklıma geldikçe yazarım. Mutluluklar :)
  • marla is in my head  (07.01.22 09:34:51)
luigi's ilk acildigi zamanlar olsa olabilirdi ama su an asla diyorum :)

No:4 daha uygun ancak denildigi gibi manzarasi bazi yerlerde cok kotu :)

JW steakhouse'da yemek icin uygun ancak teklif icin asla "Skye vue teras bar" kullanmayin derim.

Attendo vino adi gecmis orasi da guzeldir

kiz arkadasiniz ankarada ise onun sevdigi bir yerde de teklif edebilirsiniz, daha guzel olur
  • sweetoffice  (07.01.22 10:50:37)