ekşide hesap şikayet edince yaptırım oluyor mu?

son bir haftadır farklı farklı yazdığım entry'lerden dolayı hem aktroll'lerin hakaretlerine çok maruz kaldım başka yerde de muhalefeti eleştirdim diye hakaretlere maruz kaldım.

bugün de biri mesajla söyleyince fark ettim adıma 2 entry girilmiş. biri chp'nin ekonomi politikalarını eleştirdim diye nick altıma girip "türk ve atatürk düşmanı, vatan haini, gerici, irticacı, aktroll ve müslüman terörist osmanlı çocuğu." yazmış. başka bir çaylak'ta togg için yazdığım "bu kadar sürede x kalite testlerini ve x yazılım kontrollerini yapmak imkansız muhtemelen çıktıktan sonra bir çok özellik kapalı gelecek" gibi yazdığım için nick altıma klasik chp'li vatan haini, icraat düşmanı yazıp iha'ların yazılım kontrollerini pkk'lılara oydaşlarına sorabilirsin falan yazmış. hatta bu eleman böyle 7-8 kişiye aynı şeyi yazmış

artık midem bulanıyor. böyle 3-4 tane yazar var. bunları uzun uzun ekşiye mail olarak göndererek (ss'ler ve linklerle beraber) hesaplarının kapatılmasını vs istesem işe yarar mı? dediğim gibi tamamında ciddi hakaretler var.

yoksa tek tek entry'lerinde format dışı olanları bulup onları mı şikayet etsem?

sozlukte gercekten cok fazla ruh hastasi var. hangi biriyle ugrascan. engelle, mallar listesine ekle gec.

  • buenosdias  (06.01.22 15:04:35)
özel mesaj yoluyla hakaret edilince ilgili mesajın altındaki üç noktaya tıklayıp şikayet edersen lanetlenip çaylak ediliyor hakaret eden. yine nick altındaki entrylerde hakaret varsa şikayet edebilirsin. onlar da siliniyor.

ben yıllar önce nicki b0k olan birinin nick altına 'adı gibi maşallah' yazdım diye o entry silinmişti.
  • himmet dayi  (06.01.22 15:15:27)