[]

yatırım hesabı

kuveyt türk'ten yatırım hesabı açıcam da vade seçimi istiyor. 3 aylık, 6 aylık vs. amacım hisse senedi almak. vadeli mi oluyordu o? başka bir türlü bulamadım.
 
ziraatten de açtım ancak sadece fon alış çıkıyor. hisse seçemiyorum.


  • nick bulamadim  (05.01.22 23:18:01) 
Yanlış yerden acıyorsunuz. Menu de yatırım diye kısım var. Onun içine girip hesaplar kısmından acacaksınız. Siz muhtemelen katılım vadeli hesaplar kısmındasınız. Bulamazsanız subelerden birini arayın tarif ederler.


  • dream  (06.01.22 00:24:28) 
katılım bankalarında birçok hisse senedi-yatırım fonu bulunmaz bu arada.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (06.01.22 10:20:31) 
aracı kurumlardan açın derim. komisyon oranları daha makul. ayrıca çoğunda anlık fiyatlara ücretsiz erişim var.


  • lazpalle  (06.01.22 11:49:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.