[]

Bunu yapsam işten atılır mıyım? Ya da mobing

Merhaba,

Bir sivil toplum kuruluşunda çalışıyorum. Ekibimde bir durum var, tamamen bilgisayar üzerinden çalışıyoruz ve Whatsapp’tan koordine oluyoruz gayet güzel. 5 ve 3 kişilik odalarda çalışıyoruz ve sürekli temas halinde oluyoruz.

Çalıştığım ofise diğer illerden eğitimlere geliyor 25 kişi şu an ve şubede 4 kişi pozitif çıktı, ekip arkadaşlarımı baya azaldı ekipte ve zorlanıyor ofiste kalanlar iş yükleri arttığı için.

Ekip liderime söylüyorum bu bizim insiyatifimde değil diye beni başından savuruyor. Ama üst kuruldaki hocalar prof ve daha insiyatif alabilecek insanlar bence, onlardan birine mail atsam, durumu ifade etsem ve endişe ettiğimizi ifade etsem sizce başıma ne gelir?

Yani olay şu: ben üstümü aşıp diğer iki üste durumu taşıyorum, en kötü ne olur?

 
en kötü, yöneticini çok kızdırmış olursun. Artık zam verirken mi aksi davranır, seni kovmaya mı çalışır yoksa anlayışlı bir insan mıdır onu bilemeyeceğim.
Ama ekip liderine "Bilmem kim hocaya email atsam sorun olur mu?" gibi sorsan büyük ihtimalle o diyecektir ki, dur ben yazarım.
Hayırlısı,
  • michael_knight  (05.01.22 23:39:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.