Gmail hesabına gelen teams toplantı linki

Tıklayınca direkt bilgisayarda iş hesabım açık ordan mı toplantıya katılıyor olcam? Yani teams uygulaması var bilgisayarda hotmail hesabım da açık gerçi ordan da katılabilir miyim? nasıl oluyor bu şekilde? Teşekkür ederim.

evet tıklayınca direk teams uygulamasından açar toplantıyı ama uygulamadan log out yaparak toplantıyı browser'dan da açabilirsiniz.

  • axl  (05.01.22 13:31:26)
Linke tıkladığında tarayıcıda yeni sekmede açar ve hemen üstte "bu site MS Teams adlı uygulamayı açmak istiyor, izin veriyor musunuz?" gibi bir uyarı çıkar.

İzin verirsen Teams uygulamasında açılır toplantı ve oturum açtığın hesap ne ise onunla katılırsın. İzin vermezsen toplantı tarayıcı üzerinden açılır. Tarayıcıda oturum açmadıysan misafir oturumu ile girebilirsin.

Eğer direkt Teams'i açar ise bu uyarıya daha önce "her zaman izin ver" demişsindir. Buna rağmen tarayıcı üzerinden girmek istersen toplantı linkine sağ tıklayıp "bağlantıyı kopyala" dedikten sonra farklı bir tarayıcı ile linki açabilirsin.
  • himmet dayi  (05.01.22 15:39:28 ~ 15:41:20)