[]

Boğazdan pcr

Eskiden baya sokuyorlardı diye hatırlıyorum. Şimdi bi değdirp daha çok ağız içinden sürüntü alıyor gibiler. Genel uygulama bu şekilde mi artık? Burna baya soktular gerçi ama boğz tarafında iyi örnek alamadı gibi geldi.
 
Ben iki kez yaptırdım. Burun kısmı ikisi de sonuna kadar soktu sağolsunlar. Ağızdan alınanda ilk yaptırdığım zaman dilimin ucundan bir saniyede aldı hiç bir şey hissetmedim bile. İkinci yaptırdığımda ise boğazıma yakın yerden aldı sürüntüyü. Öğürme refleksim olduğu için epey zorlandım ikincisinde.

Bahsettiklerim Ağustos ve Kasım 2021'de oldu.
  • pispinti  (05.01.22 12:01:33) 
Geçenlerde bi hastanede denk geldim, sadece burundan örnek alıyordu herkesten?!


  • invictae  (05.01.22 16:53:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.