[]

Instagram hikayeme bakanlari göstermiyor

Az önce böyle bir hata oluştu. Su an yeni hikayelerde de bu hata dsvam ediyor. Henuz görüntüleme yok diyor ama var. Onbellegi sildim, guncelledim ama olmadı..napmak lazim?
 
Instagram o özelliği kaldırıyor artık. Normal yani gözükmemesi. Listemde çoğu kişide aynı durumda.


  • sta  (04.01.22 23:26:44) 
Olabilir fakat bu benim durumumda geçerli değil. Bir hikaye attim, sonra bir şeyi unuttuğumu fark ettim, aninda sildim. Yalnızca iki kisi görmüştü. Sonrasında yeniden hikaye attim ve bu sorun çıktı. Bence bununla alakalı bir durum.


  • sirisum  (04.01.22 23:34:45) 
Bazen bana da oluyor bu, uygulamayı arka plandan kapatıp açınca düzeliyor.
Bu olmazsa hesaptan çıkış yapıp tekrar girmeyi deneyebilirsin.

  • Bruce  (04.01.22 23:39:03) 
Şu an bende de var sorun. Dün akşam paylaştığım bir hikayede bir süre görüntüleyebildim. En son 98 kişi olmuştu ve öyle kaldı. Sayı bugün akşama kadar hiç artmadı.


  • hrvl  (04.01.22 23:46:40) 
özelliği kaldırıyor.


  • rose parks  (05.01.22 00:00:22) 
Ne biçim is anlamadım, ne diye kaldırıyor ki


  • sirisum  (05.01.22 08:49:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.