[]

istanbul'da güvenilir iphone tamircisi

selamlar. 1,5 yıl önce taktırdığım deji pili miadını dolduruan iphone 6s'm artık iyice sapıtmaya başladı, kendi kendine kapanıyor, durup dururken şarjı birden %30 azalıyor, kapanınca da açılmıyor. ekran kasasıyla gövdesi de aralandığı için bataryanın şişmiş olabileceğini düşünüyorum. kendim bu işlerden anlamadığım için tamirci arıyorum. apple'ın yetkili servislerinin yorumlarını okudum, çoğu kişinin bir sürü parasını alıp cihazları daha da bozup vermişler. hem çok pahalı hem de güvenemedim. üsküdar veya kadıköy civarlarında uygun fiyatlı, güvenilir, dalavereci olmayan, doğru düzgün işini yapan bir tamirci var mıdır?
 
www.kadikoyiphone.com birkac farklı telefonu götürdüm (babamın, kendi eski telefonum, ondan onceki telefonum) ve gözümün önünde 15 dakikada yaptılar. Zaten cok iyi insanlar, esiyle beraber calısıyor dukkanda.


  • Northern Mariner  (04.01.22 21:26:39 ~ 21:27:00) 
fppro - fotoparca
besiktas barbaros iskelesine yurume mesafesinde. instagramdan bakabilirsiniz. kendi siteleri var oradan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  • pardus  (05.01.22 01:34:04) 
Beşiktaş tarafında var. Ben. Yarın iletişime geçerseniz cuma değiştirebiliriz.
150 civarı tutar.

  • excespeace  (05.01.22 12:27:49) 
Girişim teknik servis Beşiktaş. Ben burda tamir ettirdim 6s Plus telefonumu.

Bence yukarıdaki duyurudan arkadaşa da bakın bi' ama.
  • kumandanim  (05.01.22 12:38:44) 
Teşekkürler kumandanim


  • excespeace  (05.01.22 14:51:46) 
Tahtakale tarafına gidersen yıldızhan iş merkezinde telefonunu tamir ve batarya değişimini de yaptırabilirsin.
Ben 2 kattaki İstanbul Telekomda uygun fiyata tamir ettirmiştim.

  • gibicibicis  (05.01.22 21:52:58) 
Ataşehir'de Vahit usta. Çok başarılı ve güvenilir adamlar.


  • lost aci soyler  (06.01.22 01:17:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.