Hollanda'da oturum almak icin parasiyla yuksek lisans / egitim

Bir cok okul var, giris sartlari var, kontenjanlari var, basvurmak hazirlanmak secilmek lazim vs. vs.

Ama burada esas mesele egitim degil oturum almak diyelim. O yuzden bastir parayi gir tadinda veya giris sartlari pek cetrefilli olmayan bildiginiz egitim opsiyonlari var mi?

Deneyin hepsini. Parayla yapacaksanız zaten alırlar.

  • garylineker  (04.01.22 02:32:46)
+1. Bircok Avrupa ulkesinde AB/EEA disindan gelenlere senelik 15+ bin euro/pound fiyat bictikleri icin bu ogrenciler, universiteler icin cok onemli bir gelir kaynagi ve bunlar icin ayri kontenjan var. Haliyle ayni programa Turkiye'den kabul almak bir hollandalinin kabul almasindan cok daha kolay. Orta seviye universitelere rahat kabul alirsiniz. Ingiltere de oyle.

  • hot potato  (04.01.22 08:24:37 ~ 09:32:55)
Almanya’da eğitim ücretsiz. Orası daha iyi bir seçenek olur bu yol için. Ancak vizede mülakat yapılıyor, sahiden eğitim için gidip gitmediğiniz araştırılıyor vs. Hollanda’da temel kriterleri sağlıyorsanız kabul almak pek mesele değil. Research masterlar biraz daha rekabetçi olur.

  • but that was just a dream  (04.01.22 08:46:21)
Para problemi yoksa gocmenlik icin cok sik uygulanan bir yontem, yuksege git, diplomani al, is bul ve kal. Bir tek bildigim Isvicre'de yemiyor, okul bittikten 1 sene sonra tasini taragini topla ve ikile seklinde bir mektup gelir ve olaylar gelisir. Kesin ise yaramadigi baska iskandinav ulkeleri falan da vardir. Kalma opsiyonunun oldugunu kesinlestirmeden gitmeyin.

  • cooperr  (04.01.22 09:43:25)
En son tilburg'a girmeyeni dovuyorlardi.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (04.01.22 20:12:47)