[]

laptopta kulaklık mikrofonu

selamlar arkadaşlar,
benim telefonda kullandığım kablolu bir kulaklığım var ve ben bunu laptop'ımda da kullanmak istiyorum. Laptoplarda mikrofon ve kulaklık girişi olarak iki giriş var fakat benim kulaklığım tek girişli. ben bu kulaklığı laptopta mikrofonuyla birlikte kullanabilir miyim? yolu var mıdır acaba? 
bunun için böyle aparatlar var, telefoncularda falan da bulunabilir belki: www.hepsiburada.com


  • celeron 300a  (03.01.22 21:30:10 ~ 21:30:34) 
aparata gerek yok. laptopta kulaklık girişine taktığınız zaman, mikrofon da çalışacaktır.


  • ceketimi alip cikcam  (03.01.22 21:33:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.