[]

Hastaneler PCR testi için ne zaman boş oluyor?

İkidir gidiyoruz, hasta kayıt, triyaj, doktor görüyor, sekreter kayıt, test derken her birinin ayrı sırasına girip 3 saat bekliyoruz. Akşam 9, öğlen 1 ikidir 3 saat. Saat kaçta boş oluyor bu PCR sırası? Yer: İstanbul'da bir eğitim ve araştırma hastanesi.
 
google haritalar'a hastanenin adini yazin. yogunluk saatlerinin oldugu grafik cikiyor.


  • buenosdias  (03.01.22 15:09:58) 
bu aralar gündüz boş bulmak çok zor. covid testi 24 saat yapılıyor, gece geç saatlerde deneyebilirsiniz.


  • hadsafhada  (03.01.22 15:34:19) 
eğer anadolu yakasındaysanız süreyyapaşa eah deneyebilirsiniz. fsmde feci sıra var diye buraya gittik baya boştu.


  • astronom bey  (03.01.22 17:29:04) 
Ozel hastanede 2 den 3e kadar bekledim onumde 16 kisi vardi, artik devleti hic dusunemiyorum


  • eja  (03.01.22 18:25:39) 
bu aralar hepsi dolu malesef.


  • ayin yazari  (03.01.22 20:02:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.