[]

Çalışmayan Logitech USB'ler ve M710 Klavye

Elimde 3 tane eski klavye ve zamanında bunlarla uyumlu farklı USB'ler var.
Klavyelerden birini tekrar kullanmak istiyorum, farelerin bazılarının içinden de USBleri çıktı hatta "unifying" işaretli olanlar da var, yani klavye-fare kombine olarak kullanılanlar.
Ancak USB'lerin hiçbiri klavye ile eşleşmedi. Klavye M710. Bununla eşleşen fareler de M705 (bozuk dediklerim) bunların USB'si ile çalıştırmayı deneyince de olmuyor klavye için.

Klavyenin ışıkları vb yanıyor yani sağlam. 1-2 sene önce sorunsuzca kullandım. Sorun USB'de. Bu durumda klavyeye uygun USB'yi internetten bulma şansımız olur mu, böyle bir destek veriliyor mu? Ya da her USB bir gün ölümü tadacaktır deyip durumu kabullenmek mi gerekli?

Teşekkürler

 
Unifying uygulamasını yüklemiş miydin? Eşleştirme onun üzerinden yapılıyor normalde.


  • Bruce  (02.01.22 21:15:26) 
Ühühü, evet yükledim çalışmadı :(


  • dreamnesiac  (02.01.22 21:28:08) 
Logitech desteğe yazın garanti bitse bile usb gönderiyorlar genelde. Ben 6 senelik farem için europe support a yazmıştım göndermişlerdi iki üç sene önce.


  • niyazi mısri  (03.01.22 00:36:56) 
@niyazi mısri

Süper, ben de başka forumlarda benzer şeyler okudum sonradan. Çok iyi oldu sizden de duymak! Sağolun.

@Bruce
Her zamanki hızlı yanıt için sana da teşekkürler :)
  • dreamnesiac  (03.01.22 00:43:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.