Telefon almak için uygun zaman mı sizce

Selam. Yani ne bileyim kafalar karışık malum ülkenin durumundan. Artar mi azalır mı alalim mi almayalim bekleyelim mi durumları işte. Hemen şu an almalik acil durum olmasa da bu yıl kesin ihtiyaç olacak, telefonum 5 yılı doldurdu mesela. Nedir tavsiyeniz?

Ben olsam alırdım. Hiçbir ekonomik analize dayalı değil, tamamen hissiyat :)

  • dreamnesiac  (02.01.22 15:53:20)
her şeye zam geliyor. ihtiyaçsa alın.

  • do you remember me  (02.01.22 16:09:21)
bu işin uygunu falan kalmadı. almadığın her gün zarardasın, dolarla birlikte artacak fiyatı.

  • nothing in my way  (02.01.22 16:16:52)
bu kadar enflasyon ve kur artışı varken bırakın telefonu, deterjan almak için bile uygun zaman bence.

  • sanal uyku  (02.01.22 16:17:36)
alacağın modelin fiyat geçmişine bak. farklı sitelerde fiyat ve kampanya araştırması yap. fiyatı beklenenden uygunsa al. çok uçuksa biraz daha bekle. satıcıların stoğunda cihaz kalmamıştır hep yüksek fiyatlılar piyasadadır.

ha benim param bol dersen git teknosadan al zaten :)
  • mr.goodcat  (02.01.22 16:33:29)
taksit ile alabiliyorsanız. gerçekten çok uygun bir zaman bence.

  • belkider  (02.01.22 16:43:44)
İhtiyaçsa ertelemenin anlamı yok. Bir şekilde bugünkü fiyatının üzerine çıkacak zaten. Ama bazı mağazalar dolar 18'den 12'ye düşünce yaptıkları zammın bir kısmını geri çekti apple gibi. Fiyat geçmişini de bir kontrol edin, hala 18'e indeksli fiyatlardan satıyorlarsa alternatiflere bakarsınız.

  • dr doofenshmirtz  (02.01.22 16:48:02)
Lazimsa al gec cok dusunme bes yil gayet iyi sure.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (02.01.22 19:58:27)