[]

8 yaşındaki çocuk için org?

Mozart'a, piyanoya merak saldı.

Orgta kendini bir denesin istiyorum. Uygulamalardan ikinci ellere baktım fakat hiç anlamadığım bir konu.

yamaha pss-170
yamaha psr-6
casio ca-110
medeli mc37a
medeli mc58

gibi birkaç modeli favoriledim fakat dediğim gibi hiç anladığım bir şey değil.

önerdiğiniz bir model var mı? (bunlar ya da bunların dışında) öğretim metodu olarak da kitap ya da youtubetan önerilerinizi kabul ederiz.

 
En son eğitim klavyesi fiyat performans Casio CTX 700 vardı.

Yapı kalitesi olarak da, en önemlisi içindeki sesler (sample) olarak da eski modellere göre epey farklıydı. Bir kaç yeni başlayan kişiye önerdim memnunlar.

Biraz daha yeni, yakışıklı ve iyisi CTS1 var yine casio.

Epeydir profesyonel müzik ile uğraşıyorum cts1 bende olsa kullanırım o kadar güzel bir alet ööö casio falan diye burun kıvırılacak bir alet değil.

Bulacağınız muhtemelen hocanın ekolüne göre "ay klavye olmaz illa hammer action dijital piyano olsun" diye delirme ihtimali de var o zaman çok kolayca 10 binlik olursunuz uyarayım baştan :)
  • hedep  (02.01.22 15:26:15 ~ 15:27:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.