[]

IOS- Satın Alınan Parçayı Ringtone Olarak Atayamamak?

Apple Music'te satın aldığım bir parçayı telefonda ringtone olarak belirlemek istiyorum ama seçenekler arasında görünmüyor. Destekte arattığımda eski parçalarda bu sorunun olabileceği yazılmış ama çözüm sonuçsuz; benzer sorunla karşılaşan var mıdır?

PS. Parçanın farklı bir versiyonunu daha aldım ve yine yok :) Adlandırmayla mı ilgili bilmiyorum. IOS'un son birkaç sürümünde hep aynı durum var.

Teşekkürler

 
Sanirim telefondan olmuyor, Itunes uygulamasi ile yapiliyordu.


  • kaptan memo  (02.01.22 10:07:26) 
Apple Music'ten mi aldınız iTunes'dan mi?

Apple Music Spotify gibi üyelik tabanlı bir hizmet değil miydi?

Bir de zil sesini GarageBand uygulaması ile yapabilirsiniz. Youtube'da make ringtone with garageband diye aratın, oldukça basit.
  • himmet dayi  (02.01.22 11:15:58) 
Apple Music, Spotify benzeri bir uygulama oradan zil sesi yapamazsın. Itunes'den alırsan olur ama para vermene gerek yok pc'ye 3u tools indir oradan halledersin.


  • aeroknight  (02.01.22 14:21:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.