Yeni yılda araba almak

Öncelikle herkese mutlu yıllar. 2008 model 180k km'de Lada kalina arabam artık çok sorun çıkarmaya başladı. Daha fazla uğraşmayayım yenileyim diyorum. Sizce yeni araba almak için en uygun zaman ne zamandır? Bi ÖTV düzenlemesi vs hayal mi?

tam şu an al. çünkü bütün markalar fiyat güncelliyor nerdeyse. sarı sitede bayi fiyatlarından ucuza birçok araba var.

  • jelly bear  (01.01.22 16:00:39)
Hocam bence siz alin.
13 sene araba kullanmış adam ideal araba alicisidir. Siz bu islemden zarar etmezsiniz. Simdi araba alsaniz Türkiye'de gelecek 13 senede ne olacagini asla bilemezsiniz türkiye bu.

  • logisticsmanager  (01.01.22 16:29:21)
OTV düzenlemesi diye bir sey yok,OTV indirimi diye bir şey zaten olmadi olmayacak da. Matrah duzenlemesi olur en fazla ( en son yapilan da buydu) ki bu da zaten fiyatlar haddinden fazla yukseldigi için daha onceden belirlenen matrahlarin bir anlami kalmadigi icin yapılıyor. Yani bir matrah duzenlemesi demek zaten fiyatlar artmis demek olacak gelse bile bu duzenleme. Dolayisiyla ileriye donuk fiyat dususu beklememek lazım. Bu aralar bulursam alirim ben olsam.

  • stavro  (01.01.22 17:04:47)